Sizlere en iyi ve hızlı servisi vermek için siparişlerinizi Yurt İçi Kargo ile yolluyoruz. Standart teslimat seçeneği ile oluşturulan siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
*Kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilmektedir.

Siparişimde adres değişikliği yapabilir miyim?

Adres değişikliği yapılamamaktadır.

Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Standart teslimat ile oluşturulan siparişiniz elimize ulaştıktan sonra ortalama 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini, üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişlerinizi listeleyerek görebilirsiniz. Kargoya verilen siparişinizin yanındaki kargo linkine tıklayarak, siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca size yollanan “Siparişiniz kargoya verilmiştir” bilgilendirme e-postasından da takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Sitemiz üzerinden yapacağınız standart teslimat seçilerek yapılan alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 9,95 TL’dir. 150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir